Sortimenty surového dříví lze u nás zakoupit ve standardních délkách 4 nebo 5 m. Po domluvě lze délky surového dříví připravit dle přání zákazníka.

Nabízíme prodej palivového dřeva. Palivové dřevo u nás zakoupíte v délkách 1, 2 a 4 metry. Nabízíme jehličnaté dřevo a listnaté dřevo měkké nebo tvrdé. Zájemcům nabízíme také klest a větve přímo z těžby. Objednané dřevo dopravíme přímo k vám domů. Dřevo má dobrou výhřevnost. Topení dřevem je nejlevnějším na trhu s topivem, je ekologické a nezatěžuje životní prostředí. Prodej palivového dřeva je aktuálně do odvolání pozastaven.

Nabízíme možnost samovýroby dřeva přímo v lese. Zástupce Školního polesí Vám zadá přímo v porostu stojící stromy. Zákazník stromy vytěží, odvětví, rozřeže na 1 m dlouhé či 2 m dlouhé kmeny a ty srovná do hráně. Tuto skutečnost oznámí odpovědné osobě Školního polesí a ten provede ohodnocení kvality a množství rovnaného dříví. Cena dříví je smluvní přímo na místě samovýroby. Zákazníkovi bude před zahájením těžby vydán zadávací list, na kterém bude uvedena lokalita, termín provedení, předpokládané množství a smluvní cena.

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.